Księgi gości za darmo! Stwórz własną Księgę gości - Inne komponenty za darmo na 4free.PL

Księga gości należy do serwisu: Centrum Studiów Oriońskich
Założona: 03.10.2006, odwiedzona 2207 razy.
Zawiera 18 wpisów, w tym 18 aktywnych.

Moja księga gości
wpisy 18-1 z 18 wyświetlane po 20
poprzednia strona | następna strona
Dopisz się do księgi!

imię: Michał
dnia: 25.01.2014
Szczęść Boże. Bardzo ładnie wykonana strona www. Zapraszam także na stronę mojej parafii w Gomulinie: http://www.parafiagomulin.pl
----------
imię: janusz
dnia: 17.07.2012
E-mail: ffraterr
pax jaki jest glowny cel orionistow w skrocie
----------
imię: Arkadiusz Cieślak
dnia: 03.01.2010
Pozdrowienia noworoczne:)
----------
imię: Anna Prochot
dnia: 03.01.2010
Pozdrowienia i najpiękniejsze życzenia w nowym roku.
----------
----------
imię: Jerry
dnia: 18.02.2009
E-mail: ikarjs
O zatrzymanie lucyferycznej apostazji, cynicznego socjalizmu i permisyiwzmu religijnego dla kolejnych pokolen prosze.. kś Jerry.
----------
imię: Marta
dnia: 29.11.2008
Super stronka, znalazłam tu informacje potrzebne do mojego referatu. Pozdrawiam autora.
----------
imię: Łukasz
dnia: 17.06.2008
E-mail: l.wycho
Szczęść Boże ! Szczerze mówiąc ja nie dawno zapoznałem się z historią i założycielem zgromadzenia. Ale to moje niedawne poznanie zaowocowało chęcią pogłębienia moich wiadomości, prosząc Boga w modlitwach o dużo siły i wytrwałości w pracy tych właśnie księży, którzy z całym oddaniem i sercem służą człowiekowi, podkreślając właśnie jego człowieczeństwo w świetle miłości Bożego stworzenia. Służą człowiekowi, o którym dzisiaj się tak często zapomina. Prośmy więc Pana Żniwa, aby posłał nowych, świętych robotników do oriońskiej winnicy.
----------
imię: kl. Damian FDP
dnia: 13.08.2007
E-mail: damianofdp
Deo gratias za to dzielo i wszystkich ja tworzacych i wspoltworzacych. Niech Opatrznosc wspomaga rozwoj tej strony i znajomosci jednego z jej wielkich synow, swietego Alojzego Orione. Ave Maria e avanti!
----------
imię: sexo web cam
dnia: 24.05.2007
E-mail: bennsiol
Hello, nice site look this: http://peterm.ucsc.edu/joomla/images/small/5/live-jasmin-sex-cams.html live jasmin sex cams http://peterm.ucsc.edu/joomla/images/small/1/free-sex-cams-chat-rooms.html free sex cams chat rooms http://peterm.ucsc.edu/joomla/images/small/3/free-naked-web-cams.html free naked web cams http://peterm.ucsc.edu/joomla/images/small/2/free-live-nude-chat.html free live nude chat http://peterm.ucsc.edu/joomla/images/small/1/big-tit-cams.html big tit cams http://peterm.ucsc.edu/joomla/images/small/2/ebony-cam-girls.html
----------
imię: WOJTEK
dnia: 26.11.2006
E-mail: ashvale2003
Witam serdecznie Rodzine Orionska. Ciesze sie , ze moge dokonac wpisu do Ksiegi. Zawsze bede pamietal fantastyczne chwile spedzone w Gorce Klasztornej. Czas ten mial i ma ogromny wplyw na moje zycie. Dziekuje bardzo za wszystko i niech Bog Was prowadzi. PS. Goraco pozdrawiam ks. Andrzeja Lipinskiego - chcialbym jeszcze z Toba Przyjacielu kiedys porozmawiac... Wojtek
----------
imię: Janina
dnia: 26.11.2006
E-mail: janina.jastrzebska
Dziękuję Panu Bogu że kiedyś księża Orioniści byli w mojej parafii.Moja nadzieja stała się Prawdą i nadal w niej trwam.
----------
imię: S. M. Alicja
dnia: 15.11.2006
E-mail: marialicja
Wyrazy uznania za utworzenie strony internetowej! Wierze, ze jej odwiedzanie przyczyni sie do lepszego poznania ks. Orione, jego duchowosci i dziedzictwa. Szczesc Boze! s. Alicja Kedziora
----------
imię: Marta
dnia: 29.10.2006
Gratulacje - wspaniała strona - tego było potrzeba. Zycze wytrwałości w dalszej pracy. Deo Gratias :)
----------
imię: OLA
dnia: 27.10.2006
Świetna strona. Dobrze, że wreszcie powstała. W tekst "Listów ks. Orione" wdarło się niestety sporo literówek. Pozdrawiam.
----------
imię: Piotrek
dnia: 12.10.2006
E-mail: stronapiotras
Deo Gracias Kolejna świetna stronka rodziny oriońskiej. Jestem z was dumny, a zwłaszcza, że macie takiego wspaniałego założyciela. Mam to szczęście, że u nas pracują sisotry orionistki i jakoś tak powoli poznaję ich charyzmat i uczę się o Księdzu Orione. Myślę, że to świetna postać dla współczesnego świata, dająca wiele do myślenia. Godne uwagi są słowa ks Orione: "wielkich rzeczy dokonuje się przez modlitwę" i to jest prawda przecież modlitwa to wielka siła i moc. Dzięki niej możemy wiele zdziałać. Pozdrawiam całą rodzinę oriońską, a zwłaszcza czcigodnego Księdza Krzysztofa Wojtynię jak również wielebne siostry Gabrysię w szczególności. Niech Pan was prowadzi.
----------
imię: ks. Tadeusz
dnia: 04.10.2006
Bogu niech będą dzięki za tę stronę. Dla mnie osobiście jest to okazja do dużej pomocy w przygotowywaniu młodzieży do sakramentu Bierzmowania i nie tylko, korzystając z Pism Ojca Założyciela.
----------
imię: Ks. Sylwester
dnia: 04.10.2006
E-mail: silvestro
Gratulacje! Wspaniala inicjatywa i swietne wykonanie. Dziekuje Ksiedzu Zbyszkowi za jego zaangazowanie w to dzielo. Zachecam wszystkich do odwiedzenia i korzystania z bogactwa Strony i zawartych w niej tresci.
----------
imię: Admin
dnia: 03.10.2006
Zachęcam wszystkich, do wypowiedzi, wspólnie możemy sprawić, że ta strona będzie lepsza i bardziej przydatna... Mile widziane są wszelkie uwagi.
----------


(c) 4free.pl - darmowe komponenty dla WebMastera za darmo      » Księga gości    » Sonda    » SUBskrypcja, Newsletter   » Test on-line    » więcej »
Powered by: Agencja Interaktywna CATALIST.com.pl